Inschrijvingen kerstvakantie

13 december 2018

Tijdens de kerstvakantie staan onze schoolpoorten open en kan je je laten rondleiden op school, informatie krijgen over onze studierichtingen, troeven en projecten en je inschrijven. Je kan de school contacteren via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 053/72.91.01.

Als je op zoek bent naar een andere school, dan staat ons team van leerkrachten, leerlingenbegeleiders, directie en medewerkers voor jou klaar. Neem een kijkje op onze Facebookpagina of op deze website om meer te weten te komen over onze richtingen Verkoop (BSO), Toerisme, Onthaal & Public Relations - Dé Handelsschool Aalst, Handel, Informatica, Boekhouden-Informatica en Secretariaat-Talen (TSO)

Inschrijvingen op:

  • Vrijdag 28 december 2018 van 10.00 u. tot 14.00 u.  en buiten deze uren op afspraak (afspraak maken via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 053/72.91.01.).
  • Vrijdag 04 januari 2019 10.00 u. tot 14.00 u. en buiten deze uren op afspraak (afspraak maken via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 053/72.91.01.).