Organisatie en logistiek

De basisvorming is dezelfde in  alle studierichtingen. Het verschil zit in het specifiek gedeelte.

Na het behalen van je diploma arbeidsmarkt ben je prima voorbereid om te gaan werken doordat je één of meerdere beroepskwalificaties behaalde.

Organisatie en logistiek

In deze studierichting maak je kennis met mogelijke beroepenvelden binnen verkoop, administratie en logistiek. De focus ligt hierbij op communicatie vaardigheden enerzijds in functie van onthaal en verkoop en anderzijds op administratieve vaardigheden en uitvoerende taken binnen logistiek.

Zo heb je interesse in toegepaste bedrijfscommunicatie die je voorbereid om klanten te ontvangen en verkoopgesprekken te voeren. Daarnaast voer je administratieve taken nauwkeurig en efficiënt uit, toon je inzicht in softwaretoepassingen en reageer je flexibel op diverse opdrachten binnen de logistieke sector, zoals de ontvangst en opslag van goederen.

Vanuit Organisatie en logistiek kan men kiezen voor Onthaal, organisatie en sales aan de ene kant; aan de andere kant voor Logistiek. Deze laatste richting wordt echter niet aangeboden op onze school.

Beroepskwalificatie Onthaal, organisatie en sales: Administratief medewerker onthaal en Winkelverkoper

Beroepskwalificatie Logistiek: Bestuurder interne transportmiddelen en Magazijnier

 

Lessentabel 3de jaar 4de jaar
Basisvorming
Levensbeschouwing 2 2
Lichamelijke opvoeding 2 2
Engels 1 1
Frans 1 1
Project algemene vakken 9 9
Specifiek gedeelte
Toegepaste economie 9 9
          Verkoop 3 3
          Kantooradministratie 3 3
          Logistiek 3 3
Toegepaste informatica 3 3
Functioneel Frans 1 1
Functioneel Engels 2 2
Functioneel Nederlands 2 2
Totaal 32 32