Laat je zien in het donker! #ZieMeShinen

07 nov 2018

Tijdens de Fata MOSgana-projectweken hebben we al twee jaar op rij gemeten hoeveel leerlingen er op een duurzame manier naar school school. Meer dan 95% van onze leerlingen komt met het openbaar vervoer of met de fiets naar school. Wij zijn uiteraard bijzonder blij met dit resultaat! Nog meer hopen wij dat al onze leerlingen elke ochtend veilig op school aankomen, en veilig weer terug naar huis kunnen.

Tijdens de donkere wintermaanden is het verkeer nog gevaarlijker dan anders, en daarom wijzen we onze leerlingen en hun ouders graag op de#ZieMeShinen campagne.

De leerlingen zullen op school gewezen worden op het belang van gezien worden. Ook hier zal je geregeld tips zien verschijnen.

Laat jij je ook zien? Wij dragen alvast de fluo-hesjes van onze school!

Alle tips en info vind je op deze site:

https://news.economie.fgov.be/169385-cool-en-goed-zichtbaar-op-de-fiets-yes-you-can