Voorbereiding examens

03 jun 2019

Op 5 juni gaan onze leerlingen en leerkrachten over op examenmodus. Opgelet! Voor sommige vakken, bijvoorbeeld taalvakken, vinden de mondelinge examens plaats de week voor de examenperiode. Bekijk je agenda grondig en vraag uitleg aan je vakleerkrachten.

Je kan echter niet onvoorbereid aan deze periode beginnen. Maak een planning, zorg dat je het nodige materiaal en een goede cursus hebt zodat je zonder zorgen kan studeren.

Mocht er toch een probleem opduiken, dan kan je steeds terecht bij je klastitularis, vakleerkrachten en leerlingenbegeleidster. Vraag op tijd hulp!

De leerkrachten en leerlingenbegeleiding zijn ook tijdens de examens steeds bereikbaar via Smartschool.

Als je thuis geen rustige plek vindt om te studeren, of als je je niet goed kan concentreren, dan kan je altijd op school blijven om je examens voor te bereiden. Neem zeker contact op met de directeur en leerlingenbegeleiding om ervoor te zorgen dat je je rustig kan voorbereiden op de examens.

Succes!