Uitreiking Soda-attesten

04 jul 2019

De leerlingen die een soda-attest verdienen, krijgen dit gisteren na ‘Dé Handelsschool zomert’ tijdens een plechtige proclamatie. Dit attest, dat werkgevers bevestigt dat de leerling Stipt, ordelijk, gedisciplineerd is en een goede attitude heeft, kunnen zij op hun cv zetten en gebruiken bij hun zoektocht naar een vakantiejob of vast werk. Dit is immers een officieel attest waar al heel wat scholen en bedrijven gebruik van maken.

Onze school is al 3 jaar een soda-school. Robbe Van Vaerenbergh, die op ‘Dé Handelsschool zomert’ zijn Kunde in het steltlopen bewijs tijdens een kleine 20 minuten steltlopen, mocht gisteren als enige leerling al voor de derde keer dit attest ontvangen.

Proficiat aan onze soda-leerlingen en hun ouders. Wij zijn heel fier en blij dat we met zulke fijne jonge mensen mogen samenwerken.