5 Toerisme met TIA naar Antwerpen

20 sep 2019

5 Toerisme ging vandaag voor TIA op uitstap naar Antwerpen.

We bezochten het MAS, tentoonstellingen conservering en Leven&Dood en het eilandje, één van de hipste buurten van Europa. Nadien wierpen we een blik achter de schermen bij Visit Antwerpen. En kregen een exclusieve inkijk in de diamandwereld bij Diamond Land.

Met TIA (Toerisme In Actie) zitten onze leerlingen niet stil! Zij werken elke vrijdag met verschillende leerkrachten aan verschillende vakken en projecten. Met een brede waaier aan basisvakken sluit deze opleiding nauw aan bij ASO, met een praktische insteek en projecten worden de leerlingen ook voorbereid op zelfstandig werken en studeren.

Vanaf het 3de jaar kan je bij ons op school deze boeiende studierichting volgen, waar je een brede basis aangereikt krijgt: taalvakken, aardrijkskunde, geschiedenis, kunstgeschiedenis… en uiteraard ook Toerisme.

In de tweede graad wordt een grondige theoretische basis gelegd voor de praktijkgerichte oriëntering in de derde graad.