6 Secretariaat – Talen geeft taalinitiatie Engels aan leerlingen De Krekel Haaltert

26 sep 2019

Op deze Internationale Dag van de Talen gingen onze leerlingen van 6 Secretariaat – Talen naar Basisschool De Krekel in Haaltert. Tijdens de lessen Engels boksten ze een activiteit in elkaar zodat de leerlingen van het 5de en 6de leerlingen een fijne Engelse namiddag hadden.

De leerlingen moesten per team doosjes zoeken met opdrachten en raadsels in het Engels er in. Alles teams slaagden erin alle opdrachten tot een goed einde te brengen. Nu ja, bijna, want één doosje was zo goed verstopt en vonden we niet meer terug.

Het was een boeiende opdracht voor onze leerlingen en een toffe activiteit voor de leerlingen van De Krekel. Op de Dag van de poëzie, tijdens de jeugdboekenweek en tijdens de Fata MOSgana-week mogen de leerlingen van De Krekel weer een Engelse activiteit uit de teams class verwachten!

Meer foto’s van meester Kim vind je op de site van Basisschool De Krekel – De Grasspriet.
https://www.dekrekel-degrasspriet.be/index.php/klasblogs/basisschool-de-krekel/5de-6de-leerjaar/3139-taalinitiatie-engels-in-de-derde-graad