Levensloop Aalst: ook ons team & de leerlingen Onthaal & PR waren van de partij

07 okt 2019

Dit was Levensloop Aalst 2019 voor ons team: gemotiveerde teamkapiteins die samen met hun enthousiaste teamleden vrolijke teams konden vormen, wandelen en lopen in de zon, de regen en het donker, samen een wandelmoment inlassen voor collega’s die gevochten hebben en collega’s die we deze zomervakantie verloren, atebas maken, kinderen schminken en jong en oud van tattoos voorzien, op de radio komen, klinken op ons team en onze leerlingen, foto’s maken met Hope, burgemeester Christoph D’Haese en Jean-Marie Pfaff, ’s ochtends samen ontbijten met koeken van Technigo, samen met de andere scholen van Scholengroep 19 Dender tonen dat engagement en solidariteit eigen is aan onze collega’s en leerlingen.

Wil je weten hoe onze leerlingen Onthaal en Public Relations hun Levensloop beleefden? Herbeluister hun interviews op Stadsradio Goeiedag Aalst en volg hun Facebookpagina!