Vak- en school overschrijdend eTwinning: zero waste project met de leerlingen van 6 Verkoop

23 nov 2019

Refuse, reduce, recycle en reuse. Deze woorden hebben weldra geen geheimen meer voor onze leerlingen van 6 Verkoop!

De leerlingen van 6 Verkoop werken aan een eTwinning project Zero dat ze samen met Notre-Dame de la Sagesse in Ganshoren uitwerken. De leerlingen maakten kennis met het werken op een Twinspace en stelden zichzelf voor.

Ze gaan zero waste winkels bezoeken en deze uitstappen uiteraard zelf organiseren, op bezoek bij de leerlingen in Brussel en ze gaan ook een zero waste activiteit organiseren voor de Brusselse leerlingen tijdens de Fata MOSgana week. Bovendien zullen ze onze onderhoudsman uitnodigen in de les om te horen hoe het afval op school gesorteerd wordt.

Tijdens de lessen Engels, Nederlands, PAV en Verkoop zullen de leerlingen dus figuurlijk ondergedompeld worden in de boeiende wereld van afval.