Info-nocturne op 24 april van 18u tot 21u

11 feb 2020

Wij zetten onze schoolpoort open op vrijdag 24 april tussen 18u en 21u.

Laat je rondleiden door de leerlingen Onthaal & Public Relations,
stel al je vragen aan onze directeur, leerkrachten en begeleiders, en ontdek onze troeven!

Naast het welzijn van de leerlingen, zetten wij ook ondernemerschap, organisatietalent en communicatief vermogen centraal. Als MOS-school (Milieuzorg Op School) engageren we ons ook om als ‘duurzame, straffe school’ mee te werken aan een duurzame toekomst.

We willen onze leerlingen ‘skills voor het leven’ meegeven: vaardigheden die nodig zijn om later positief en actief deel te nemen aan de maatschappij. Naast deze drie kernvaardigheden, komen ook nog andere skills ruimschoots aan bod: sociale vaardigheden, mediawijsheid, kritisch denken, omgaan met emoties, doorzettingsvermogen en levenslang leren.

Meer info over onze school, studierichtingen en projecten vind je op www.handelsschoolaalst.be. Je kan ook mailen naar info@handelsschoolaalst.be of bellen naar 053/46.72.00.

#skillsvoorhetleven
Scholengroep 19 Dender
#MOSVlaanderen