Boeken bestellen via Iddink & overzicht boeken en schoolkosten

22 jun 2020

Inschrijvingen:

Wij heten alle kinderen welkom op onze school. Elke ouder kan zijn kind inschrijven in de Handelsschool, na instemming met haar pedagogisch project en het schoolreglement. De inschrijvingen gebeuren wegens de corona crisis online via https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ntqph_X8aEm1xx_293bygkPp1_joNldLmuIDWOtFvkdURENSQ0VFR1ZDU05VVUNOUkVRNDBTR1VOSC4u

Vanaf maandag 18/05 kunnen leerlingen zich inschrijven aan onze school. Tot 31/08 mogen er geen fysieke inschrijvingen plaatsvinden op school. Wij bieden jullie dus graag de mogelijkheid om online in te schrijven. Dat kan via bijgevoegde link. Je kan ook de QR code scannen om het Microsoft Form in te vullen.

Meer info over onze studierichtingen en projecten vind je ook op onze Facebookpagina https://www.facebook.com/handelsschool.aalst/. Je kan ook mailen naar info@handelsschoolaalst.be of bellen naar 053 46 72 00.

Boeken bestellen:

Op school werken we samen met Iddink om onze boeken te bestellen via je persoonlijk account. Hoe bestellen? Ga naar www.iddink.be en klik op de optie ‘Bestellen’. Je kunt daar een persoonlijk account aanmaken. Tijdens het bestellen wordt naar je schoolcode X78Z3TY8 gevraagd.

  • Surf naar de website: www.iddink.be/bestellen
  • Geef je login en wachtwoord in.
  • Ben je je inloggegevens vergeten, klik dan op: ‘ik ben mijn inloggegevens kwijt’
  • Is het de eerste maal dat je boeken gaat bestellen, klik dan op de knop Registreren.

Belangrijk: Als je vóór vrijdag 3 juli 2020 bestelt, levert Iddink de boeken bij je thuis tussen 18/07/2020 en 27/08/2020. Zodra je bestelling onderweg is, ontvang je een e-mail over de status van je levering. Telefoon Iddink: 014/30 41 70

Vindt u de informatie die u zoekt niet terug op www.iddink.be of vreest u moeilijkheden bij de betaling, contacteer dan de klantendienst van Iddink op werkdagen tussen 08.30 uur en 18.00 uur op het nummer 014/30 41 70.