Leerkracht Johan Van Impe gaat met pensioen.

01 mrt 2021

In 2001 maakte Johan Van Impe de overstap van het bankwezen naar het onderwijs. Zowel voor onze school als voor de leerlingen was dit een zegen: zijn praktische ervaring en kennis deelde Johan met veel enthousiasme met zijn leerlingen.

Vandaag namen we, in deze bizarre coronatijden, met de collega’s online afscheid van Johan: hij mag immers met pensioen. Het is opvallend hoeveel collega’s vertellen hoe ze de babbels met Johan gaan missen, de tips, de oprechte interesse die Johan toonde.

We hebben onvergetelijke GWP’s, uitstappen en GIP’s gedeeld. We hebben samen moeilijke momenten doorsparteld. We hebben samen gelachen van miserie, maar gelukkig nog veel vaker gelachen om gekke verhalen en onnozele grapjes.

Het hoeft niet gezegd: ook de leerlingen gaan de kunde, kennis en warmte van hun leerkracht economie en Bank- en financiënwezen missen.

Wij wensen je nog vele warme dagen, schone momenten en gezellige babbels!