Erasmus+: met 5 Toerisme en Onthaal & PR naar Tsjechië!

14 sep 2022
Voor het Sales-project (Students Actively Learning Entrepreneurial Skills) sprak ons Internationaliseringsteam met de partnerlanden af op dinsdagavond 13/9. Online bespraken ze de activiteiten die er voor onze leerlingen georganiseerd zullen worden.
Van zondag 6/11 tot vrijdag 11/11 zullen 6 leerlingen uit 5 Toerisme en Onthaal & PR in Tsjechië de opstart van toeristische ondernemingen bekijken, zelf een duurzaam toeristisch idee voorstellen en een businessplan uitwerken.
Wij zijn fier een school te zijn met een sterke internationale werking. Wij willen al onze leerlingen tijdens hun schoolcarrière aan onze school 2 keer de kans geven om een buitenlandse ervaring met Erasmus+ mee te maken:
– tussen het 3de en het 5de jaar: via een uitwisseling
– in het laatste jaar via een tweeweekse buitenlandse stage.
Op naar nog meer buitenlands plezier!