eTwinning project L@ngu@ges4all wint 1000 euro!

18 nov 2021
L@ngu@ges4all: een project waar meer dan 30 scholen uit 28 landen aan samenwerkten om de leerlingen zin te doen krijgen in het spreken, ontdekken en studeren van vreemde talen. De leerlingen en leerkrachten Engels werkten met hen in de Teams Class rond gebarentaal, Moderne Vreemde Talen, braille en alles wat met talen te maken heeft.
Dankzij de leerlingen van 5 en 6 Secretariaat – Talen (schooljaar 20-21) konden ook wij weer meedingen naar het Nationaal en Europees eTwinning Quality Label, en we slaagden met hoge score!
Het project L@nguages4all werd niet enkel beloond met een Nationaal en Europees Quality Label, maar kreeg ook een bijzondere award van het Belgisch National Agency: de prijs voor samenwerking met een partnerschool. We wonnen 1000 euro, en dat geld zullen we samen met onze leerlingen besteden om de Teams Class nog boeiender te maken. Na de kerstvakantie zullen de leerlingen van 6TSO tijdens de lessen Engels hun project mogen uitwerken en voorstellen!