Meeting met buitenlandse partners van eTwinning project ‘Think – pair – share’

24 feb 2022
Op 23/2 organiseerden we ’s avonds met onze partners van het eTwinningproject ‘Think – pair – share’ een meeting met leerkrachten en leerlingen.
Enkele laatstejaarsklassen participeren in dit eTwinning-project waarin we werken rond skills, career choices en ICT tools.
Op school bereiden we onze leerlingen voor op het hoger onderwijs en op de arbeidsmarkt. We proberen de leerlingen wegwijs te maken in de wereld na school, en hen aanmoedigen en helpen met het maken van realistische studie- en carrièrekeuzes die aansluiten bij hun kennis en vaardigheden, want al onze leerlingen hebben talenten! In dit project maken we virtuele klassen met de partnerlanden waarin onze leerlingen hun vaardigheden te leren ontdekken en uitdiepen via interdisciplinaire activiteiten.
Deze meeting was een leuke opstart van het project ‘Think-pair-share’ en we kijken uit naar het vervolg.